W niedzielę 7 maja na boiskach UKS Ołtarzew przybyło blisko 250 zawodników z całego Mazowsza, by rywalizować w turnieju o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego. Zawzięta rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 8:00 po oficjalnym otwarciu imprezy i powitaniu zawodników oraz kibiców.

Turniej podzielony został na dwie kategorie wiekowe: U-10 w którym rywalizowali zawodnicy z rocznika 2013/14 i U-8 w którym rywalizowali zawodnicy z rocznika 2015/16. Mecze rozgrywane były jednocześnie na sześciu wyznaczonych boiskach piłkarskich.

W kategorii U10 zwyciężyła drużyna UKS WILANOWSKIE WILKI z kompletem zwycięstw, ale świetnie spisała się również drużyna gospodarzy, podopieczni Trenera Maćka Włodarczyka zajęli drugie miejsce zdobywając 15 punktów. Na najniższym stopniu podbitym stanęła drużyna UKS ŁADY.

W kategorii U8 zwyciężyła drużyna GLKS NADARZYN, drugie miejsce zajęła drużyna LEGINOVII LEGIONOWO, na najniższym stopniu podium drużyna MKS PIAST PIASTÓW. Tuż za podium uplasowała się drużyna UKS OŁTARZEW, podopieczni Trenera Roberta Górskiego i  Trenera Mariusza Paszka.

Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale oraz zdrowy posiłek. Trzem najlepszym drużynom przyznano puchary oraz nagrody indywidualne: dla najlepszego bramkarza, króla strzelców oraz najlepszego zawodnika turnieju.

Wszyscy obecni mieli okazję zobaczyć na prawdę bardzo wysoki poziom sportowy – mecze były zacięte, a zawodnicy dawali z siebie wszystko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za tak liczne przybycie pomimo niesprzyjającej aury  oraz zapraszamy na kolejne edycje turnieju OŻARÓW MAZOWIECKI CUP już na jesieni.

W całym turnieju uczestniczyło 18 drużyn. W kategorii U10 były to oprócz drużyn, które stanęły na podium: