Szanowni Państwo,

Poniżej publikujemy oficjalne oświadczenie Managementu Blanki:

„Ze względu na galopującą karierę Blanki i niezwykle intensywny czas po Eurowizji – Artystka nie była w stanie przygotować koncertu o odpowiedniej jakości, długości oraz wartości artystycznej. Przepraszamy za sytuację związaną z odwołaniem koncertu, ale wierzymy, że wrócimy do Państwa z należycie przygotowanym materiałem oraz show koncertowym. Liczymy na zrozumienie.”

Powyższe oświadczenie pozostawiamy bez komentarza.

Jednocześnie informujemy, że z przyczyn niezależnych od Domu Kultury „Uśmiech” (Organizator) i Urzędu Miejskiego w Ożarowie Mazowieckim koncert Blanki podczas Dni Ożarowa Mazowieckiego w dniu 17.06.2023 roku został odwołany przez Management Artystki. Argumenty i stanowisko naszego Partnera są zupełnie niezrozumiałe, ponieważ Organizator zadbał o podpisanie umowy z Artystką odpowiednio wcześniej, dlatego też Organizator w imieniu mieszkańców będzie oczekiwał stosownego zadośćuczynienia ze strony Managementu i Artystki.

Dom Kultury „Uśmiech” zadbał o odpowiedni poziom imprezy i zaprosił Mikołaja Trybulca znanego jako TRIBBS, który wystąpi o godzinie 17:25 już 17 czerwca.  

Serdecznie zapraszamy na Dni Ożarowa Mazowieckiego.