19 marca br. był ostatnim dniem otwarcia ożarowskiego lodowiska. Przez cały okres funkcjonowania obiekt cieszył się dużą popularnością i był chętnie odwiedzany przez mieszkańców.

Miniony sezon rozpoczęliśmy 17 stycznia br.  Lodowisko było ogólnodostępne przez siedem dni w tygodniu, w dni powszednie od 11.00 do 22.00, w soboty, niedziele i święta od 9.15 – 22.00. Była możliwość wypożyczenia sprzętu oraz skorzystania z nauki jazdy na łyżwach z instruktorem. Na lodowisku trenowała również amatorska drużyna hokejowa.

Bezpłatny wstęp i dobrej jakości tafla lodowa sprawiały, że lodowisko stało się miejscem rekreacji dla całych rodzin, a także zimową atrakcją podczas ferii. Łącznie w ciągu 62 dni funkcjonowania obiektu odnotowaliśmy ponad 9,5 tysiąca wejść na lodowisko, co średnio daje ponad 150 wejść dziennie. Rekord wejść był w pierwszą niedzielę pod otwarciu tj. 22 stycznia, kiedy to pojeździć na łyżwach przyszło prawie 400 osób. Najpopularniejsze dni to była sobota i niedziela, w godzinach od 15.00 do 19.00.

Dziękujemy, że byliście z nami!  Do zobaczenia już w grudniu tego roku.