Szanowni Państwo,

Rodzice dzieci, przedszkolaków z Przedszkola Nr 3 przy ul. Lipowej 11 w Ołtarzewie

Uprzejmie informujemy, że 2 stycznia 2023 r. zapraszamy przedszkolaki do nowego przedszkola przy ul. Lipowej 11 w Ołtarzewie.

Na dzieci czekają pięknie wyremontowane sale dydaktyczne, szatnie, toalety i  przestrzenie wspólne. Cały budynek przeszedł gruntowną termomodernizację, a jego funkcjonalność podnosi zainstalowana winda.

W dniu dzisiejszym gmina uzyskała niezbędne dokumenty od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego pozwalające na użytkowanie obiektu.

Wszystkim służbom uczestniczącym w procesie odbioru składam podziękowanie za profesjonalizm i sprawne procedowanie.

Raz jeszcze bardzo dziękuję Państwu za cierpliwość i dotychczasową współpracę. Mam nadzieję, że końcowy efekt remontu jest co najmniej zadowalający, a Państwa dzieci będą się dobrze i bezpiecznie czuły w nowym przedszkolu.

Podziękowania kieruję do Pani Justyny Szot – Dyrektora Przedszkola Nr 3 i całego personelu za zaangażowanie i współpracę, a w szczególności za organizację pracy grup przedszkolnych w salach użyczonych przez Szkołę Podstawową Nr 2.

Dziękuję również Pani Halinie Władyce – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 za użyczenie sal dla przedszkolaków oraz Pani Magdalenie Kacperskiej – Dyrektor Przedszkola „Akademia pod Modrzewiem” za przyjęcie na czas remontu jednej grupy trzylatków z Przedszkola Nr 3.

 

Paweł Kanclerz

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego