Zachęcamy do udziału w imprezie plenerowej z okazji otwarcia zmodernizowanego Parku Ołtarzewskiego, która odbędzie się w niedzielę 25 lipca od godz. 15.00. Wydarzenie jest zwieńczeniem trwających od ubiegłego roku prac w ramach projektu pn. ,,Zwiększenie różnorodności biologicznej elementem zrównoważonego rozwoju obszaru miasta Ożarów Mazowiecki – etap II”, który uzyskał dofinansowanie w kwocie ponad 5 mln zł ze środków z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Ekopiknik będzie się odbywał na terenie boisk sportowych UKS Ołtarzew. Dla najmłodszych uczestników zapewniamy liczne atrakcje: m.in. ekokonkursy i ekowarsztaty z nagrodami, gry i zabawy zręcznościowe, fotobudkę z kącikiem do charakteryzacji, balonowe show, pokaz baniek mydlanych oraz darmowe przekąski.

Od godz. 18:00 zapraszamy do uczestnictwa w koncercie plenerowym pt. ,,Światowe przeboje” pod przewodnictwem Woytka Mrozka.

Przy okazji Ekopikniku zorganizowany zostanie również Mobilny Punkt Spisowy, gdzie można będzie wypełnić obowiązek dokonania Narodowego Spisu Powszechnego 2021.

Zapraszamy!

Załączniki