Wakacje czas start!
Kolejny rok szkolny za nami. Czas intensywnej pracy dobiegł końca… Z tej okazji chcemy przekazać kilka ważnych słów…
Drodzy uczniowie: Gratulujemy ocen i osiągnięć, ale też pamiętajcie, że niezależnie od ocen na świadectwie, każdy z Was ma wyjątkowy talent.
Nauczycielom i pracowników oświaty dziękujemy za trud, pasję i cierpliwość oraz inspirowanie młodzieży i dbanie o ich przyszłość.
Wszystkim życzymy bezpiecznego, pełnego słońca i beztroski letniego odpoczynku. Odpoczywajcie i uważajcie na siebie!
Andrzej Cichal
Przewodniczący Rady Miejskiej
Paweł Kanclerz
Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego

