Wakacje czas start!

Kolejny rok szkolny za nami. Czas intensywnej pracy dobiegł końca… Z tej okazji chcemy przekazać kilka ważnych słów…

Drodzy uczniowie: Gratulujemy ocen i osiągnięć,  ale też pamiętajcie, że niezależnie od ocen na świadectwie, każdy z Was ma wyjątkowy talent.

Nauczycielom i pracowników oświaty dziękujemy za trud, pasję i cierpliwość oraz inspirowanie młodzieży i dbanie o ich przyszłość.

Wszystkim życzymy bezpiecznego, pełnego słońca i beztroski letniego odpoczynku. Odpoczywajcie i uważajcie na siebie!

 

Andrzej Cichal
Przewodniczący Rady Miejskiej

Paweł Kanclerz
Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego