28 czerwca 2023 r. startuje zapowiadany Program Ożarowska Karta Mieszkańca.

Od tego dnia zapraszamy na dedykowaną  stronę okm.ozarow-mazowiecki.pl, gdzie można wyrobić Ożarowską Kartę Mieszkańca bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do korzystania z karty w formie aplikacji mobilnej o nazwie OKM Ożarowska Karta Mieszkańca, którą można za darmo pobrać ze Sklepu Google Play lub Apple App Store.

Na stronie okm.ozarow-mazowiecki.pl i w aplikacji mobilnej znajdują się wszystkie niezbędne informacje o zasadach Programu i  korzyściach płynących z udziału w Programie.

Jest to nowy Program dla Mieszkańców naszej gminy. Ze względu na przewidywane duże zainteresowanie Programem prosimy Państwa o cierpliwość. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wnioski były rozpatrywane w możliwie najkrótszym czasie, a tym samym abyście Państwo mogli korzystać w pełni z oferowanych zniżek.

Zniżki na korzystanie z gminnych obiektów tj. Ożarowskich Basenów Letnich, Pływalni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Domu Kultury Uśmiech oraz Centrum Widowiskowo-Sportowego Arena Ożarów obowiązują od 1 lipca 2023 r.

Zniżki oferowane przez Partnerów zewnętrznych – punkty handlowo-usługowe – obowiązują w terminach przez nich określonych. Szczegółowe informacje na stronie okm.ozarow-mazowiecki.pl

Zapraszamy do rejestracji i korzystania z Ożarowskiej Karty Mieszkańca.

 

 

Paweł Kanclerz

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego