W dniu 27 maja 2023r. odbyły się już po raz jedenasty wyścigi na rolkach, hulajnogach i rowerach w ramach Sportowego Dnia Dziecka 2023 zorganizowane przez Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ożarowie Mazowiecki oraz Rowerowy Klub Sportowy im. 307 Dywizjonu Myśliwskiego Nocnych “Lwowskich Puchaczy” . W roku bieżącym podobnie jak w poprzednich latach zawody odbyły się na otwartym terenie Centrum Widowiskowo-Sportowego Gminy Ożarów Mazowiecki w Kręczkach.

Wyścigi na hulajnogach, rolkach oraz na rowerach dla najmłodszych uczestników polegały na jak najszybszym przejechaniu dystansu 200 metrów na wewnętrznej drodze, starsi konkurowali na torze PUMPTRACK (jazda indywidualna na czas).

Rozgrywanym wyścigom towarzyszyło – Rowerowe miasteczko bezpieczeństwa oraz pokaz akrobacji rowerowych w wykonaniu Pana Piotra Bielaka, a także wiele atrakcji zorganizowanych przez KS Fenix – zawody sprawnościowe, strzelanie z łuku czy paintball w wydaniu dziecięcym.
Wszyscy biorący udział w wyścigach otrzymali pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek, a najlepszym zawodnikom w poszczególnych konkurencjach oraz kategoriach wiekowych wręczono nagrody rzeczowe.

W imieniu całego zespołu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ożarowie Mazowieckim oraz Rowerowego Klubu Sportowego im. 307 Dywizjonu Myśliwskiego Nocnych “Lwowskich Puchaczy” dziękujemy Zawodnikom za wzięcie udziału w rozgrywkach i sportową walkę, Nauczycielom Wychowania Fizycznego, Wolontariuszom, Członkom KS Fenix Ożarów Mazowiecki, Pracownikom Centrum Widowiskowo-Sportowego Gminy Ożarów Mazowiecki i Straży Miejskiej za nieocenioną pomoc w realizacji zawodów.

Wszystkie zdjęcia dostępne są pod adresem: https://www.dropbox.com/scl/fo/shcw05s9x7piq8f5omk7r/h?dl=0&rlkey=qjdsf8ca3magydg2duevis3hz