Gmina Ożarów Mazowiecki gra razem z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem! Na terenie gminy został zarejestrowany sztab (w Domu Kultury Uśmiech), są wolontariusze oraz zainstalowane zostały stacjonarne puszki orkiestry.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sztab Nr 5601 znajduje się tradycyjnie w Domu Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 165.

W dniu finału czyli 31 stycznia 2021 (w niedzielę) na ulice naszego miasta i gminy wyjdzie 23 wolontariuszy. Każdy z nich będzie miał imienny identyfikator ze zdjęciem, oznakowaną puszkę zabezpieczoną dodatkowo streczem, czerwone serduszka WOŚP, a także w tym roku wyjątkowo maseczkę ochronną. Niektórzy zapewne narzucą na plecy kolorową flagę WOŚP, aby być bardziej widocznym. Wolontariusze będą kwestować od godziny 8:00 do 17:30. Prosimy wypatrujcie ich w niedzielę!

Ponadto w pięciu lokalizacjach znajdują się sztabowe puszki stacjonarne, są to:

  • Przedszkole Publiczne w Broniszach
  • Delikatesy Baccara ul. Piwna w Jawczycach
  • Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim
  • Cukiernia Ożarowska
  • Sklep Lewiatan ul. Wrzosowa w Ożarowie Mazowieckim

Została założona również eSkarbonka, gdzie w bezpieczny i wygodny sposób, nie wychodząc z domu możemy zasilić WOŚP wpłacając dowolną kwotę:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/pthq8a

Trwają aukcje internetowe na allegro. Zachęcamy do licytacji różnych ciekawych przedmiotów powierzonych przez firmy oraz osoby prywatne
https://allegro.pl/uzytkownik/DKUsmiech?fbclid=IwAR0eM1HLVSQM62QJm81NdEUwZUAZMG8Mq3NFdYrALbtQpIsdTfpws1ybRuI&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-4-0112

Przedmioty na aukcję przekazali m.in. Biblioteka Publiczna w Ożarowie Maz., Palarnia Kawy Julius Mainl, Urząd Miejski w Ożarowie Maz., OSP w Ożarowie Maz oraz osoby prywatne – wszystkim serdecznie dziękujemy.

Nad bezpieczeństwem i właściwym przebiegiem akcji czuwać będą policjanci i strażnicy miejscy.

Zachęcamy do włączenia się do akcji!

Załączniki