W najbliższą niedzielę tj. 2 września w godz. 15.00 – 20.00 zapraszamy do uczestnictwa w Ekopikniku, który będzie się odbywał podczas Dożynek Gminnych w specjalnie oznaczonym namiocie plenerowym na terenie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Płochocinie. Dla najmłodszych uczestników Ekopikniku zapewniamy liczne atrakcje: m.in. ekokonkursy i ekowarsztaty z nagrodami, gry i zabawy zręcznościowe, fotobudka z kącikiem do charakteryzacji, malowanie buziek, modelowanie balonów oraz pokaz baniek mydlanych.
Do Państwa dyspozycji będzie zespół pracowników Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Ożarowie Mazowieckim oraz Jednostki Realizującej Projekt, którzy będą udzielać informacji dotyczących podłączenia posesji do kanalizacji sanitarnej oraz szczegółów projektu.
Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Gminie Ożarów Mazowiecki – etap II” współfinansowanego ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Załączniki