Mamy zaszczyt poinformować, że Urząd Miejski w Ożarowie Mazowieckim został wyróżniony w Plebiscycie „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”. Pan Paweł Kanclerz burmistrz Ożarowa Mazowieckiego otrzymał Wyróżnienie  Specjalne w kategorii najlepszych samorządowców na Mazowszu.

„Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu” stanowił pierwszą część projektu pt. „Akademia Urzędnika Samorządowego” organizowanego przez Warszawską Grupę Doradców PR. Plebiscyt miał na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy urzędami miast i gmin z mediami lokalnymi oraz dziennikarzami obywatelskimi.

Od 15 lutego do 1 maja br. dziennikarze lokalnych i regionalnych mediów na Mazowszu mogli głosować na urzędników, którzy ich zdaniem najskuteczniej dbają o kontakt z mediami i komunikację społeczną z mieszkańcami.
Ze względu na oddane głosy oprócz nagród za zajecie głównych lokat w plebiscycie, zostały przyznane wyróżnienia. Otrzymało je 37 burmistrzów, wójtów i starostów oraz 10 rzeczników prasowych. Dziennikarze głosowali: w sześciu kategoriach: medialny prezydent, medialny burmistrz, medialny starosta, medialny wójt, najlepsza strona WWW, Rzecznik Prasowy 2011 roku.

Statuetki i certyfikaty zostaną wręczone laureatom 31 maja 2012 r.

Załączniki