Szukamy kandydata dla naszego Klienta z specjalizującego się w handlu artykułami elektronicznymi, który dołączy do Działu Zakupów. Praca ma charakter biurowy i nie wymaga kontaktu z produktami. Siedziba firmy mieści się w Warszawie (Włochy/Ochota).

Zachęcamy do aplikowania osoby, które lubią pracę w dynamicznym środowisku, dobrze radzą sobie z zarządzaniem priorytetami zadań, z doświadczeniem w pracy w arkuszu kalkulacyjnym (m.in. tworzeniem tabel przestawnych).
Specjalista w Dziale Zakupów – praca hybrydowa – Warszawa
LINK DO APLIKOWANIA: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-w-Dziale-Zakupow-praca-hybrydowa-Warszawa/5190-3177-25-1f6-3756.html
ZADANIA:
• Współpraca z dostawcami (kontakt telefoniczny, mailowy).
• Sprawne koordynowanie zwrotów zapasów towaru do dostawców,
• Wprowadzanie produktów RTV I AGD do systemu wewnętrznego
• Monitorowanie i kontrolowanie zgodności towaru w systemie
• Aktualizowanie opisów towarów,
• Współpraca z Kupcem odpowiedzialnym za dokonywanie zakupów.

WYMAGANIA:
• Doświadczenie zawodowe związane z handlem (minimum rok),
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
• Umiejętność pracy z Excelem (m.in. tworzenie tabel przestawnych, sortowanie, filtrowanie, wyszukaj.pionowo, suma.jeżeli),
• Umiejętność pracy w dynamicznym zespole, dokładność,
• Komunikatywność niezbędna do udanej współpracy w zespole i dobra energia
• Umiejętność zarządzania priorytetami zadań,
• Gotowość do pracy stacjonarnej z możliwością pracy w formie hybrydowej po etapie wdrożenia (3/2 lub 4/1).

PRACODAWCA OFERUJE:
• Umowa o pracę
• Praca rozpoczynająca się w przedziale godzin: 7.00 -9.00
• Wynagrodzenie: 4000-4500 brutto
• Opieka medyczna
• Ubezpieczenie grupowe
• Pakiet sportowy
• Praca w modelu hybrydowym
• Służbowy telefon, laptop

Dane kontaktowe

Adres e-mail: rekrutacja@feelcomfort.pl

Numer telefonu: 728442860

Adres strony www: Komitetu Obrony Robotników 56

Firma: FEEL COMFORT