Probet Sp. z o.o. Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:

Sprzątaczka i pracownik gospodarczy
Praca w Duchnice, ul. Ożarowska

Obowiązki sprzątaczki:
– sprzątanie biur
– sprzątanie sanitariatów, pomieszczeń socjalnych

– mycie podłóg

Obowiązki pracownika gospodarczego:

– czyszczenie hali maszynowo i ręcznie

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – mile widziane
– gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– umowę o pracę lub umowa zlecenie
– pełny etat
– atrakcyjne wynagrodzenie

– dojazd do miejsca pracy

– dofinansowanie kosztów paliwa i leków

Proszę o kontakt:
Sebastian tel. 32 413 15 50 wybrać 2 po zgłoszeniu się automatycznej sekretarki
od pon. do pt. w godz. od 7:00 do 15:00

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej
niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż
24 miesiące.” Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).Dane kontaktowe

Adres e-mail: s.pyka@probet.info.pl

Numer telefonu: 32 413 15 50

Firma: Probet Sp. z o.o.