Opis stanowiska:
 bieżąca obsługa techniczna platformy handlu elektronicznego i powiązanych z nią programów,
 rozliczanie promocji, kodowanie mailingów,
 bieżące rozwiązywanie problemów klientów,
 robienie zdjęć produktom,
 administrowanie treścią stron www i sklepem internetowym,
 przygotowywanie materiałów i treści komunikacji online,
 współpraca z grafikami, drukarniami.
Wymagania:
 praktyczna znajomość zagadnień z zakresu marketingu,
 dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point),
 umiejętność wykonywania profesjonalnych zdjęć oraz filmów,
 umiejętność administrowania stronami internetowymi (HTML, CSS, CMS),
 dokładność i samodyscyplina,
 szybkie uczenie się,
 dobra organizacja pracy, dynamizm i zaangażowanie.
Mile widziane:
 znajomość Photoshop lub Illustrator,
 umiejętność robienia zdjęć,
 obsługa narzędzia Freshmail.
Oferujemy:
 interesującą i samodzielna pracę w dynamicznym zespole, w stabilnej firmie,
 możliwość podnoszenia kwalifikacji,
 prywatną opiekę medyczną,
 dopłaty do karty Multisport,
 przyjazną atmosferę pracy
 świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (m. in. dopłaty do wypoczynku Twojego lub Twojego dziecka, dopłaty do przedszkola lub żłobka, pożyczki na cele mieszkaniowe).

W CV prosimy podawać tylko dane osobowe tj: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, datę urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. CV musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” W procesie rekrutacji mogą być brane pod uwagę TYLKO CV spełniające powyższe wymagania.

Administratorem danych osobowych będzie firma POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., ul. Poznańska 218, 05-850 Ożarów Mazowiecki i jako administrator tych danych osobowych informuje Panią/Pana, że podanie danych w CV jest dobrowolne, będą one przetwarzane w celu rekrutacji, dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom oraz do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. W każdym momencie ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania po wcześniejszym kontakcie e-mailowym na biuro@polcan.pl. Kandydat, który umieści w CV większą ilość danych osobowych niż jest to wymagane w procesie rekrutacji spowoduje, że taka kandydatura nie będzie rozpatrywana. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.Dane kontaktowe

Adres e-mail: mjanota-wira@polcan.pl

Numer telefonu: 22 100 88 59

Adres strony www: https://www.polcan.pl/

Firma: Polcan Sp. z o.o. S.K.A.