Tak jak w całej Polsce, również w Gminie Ożarów Mazowiecki zostanie w tym roku przeprowadzony spis powszechny. Przygotowując się do jego przeprowadzenia ogłaszamy nabór na rachmistrzów spisowych, który potrwa od 1 do 16 lutego 2021 r. (termin przedłużony).

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021 odbędzie się od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r., przy czym termin z uwagi na sytuację epidemiczną może zostać wydłużony o kolejne 3 miesiące. 

Do spisu w Gminie Ożarów Mazowiecki zostanie zrekrutowanych 11 osób, które podczas wywiadów telefonicznych będą wypełniać wraz z mieszkańcami ankiety spisowe. Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, rachmistrzowie będą się spotykać z mieszkańcami również bezpośrednio.

Praca rachmistrza może być wykonywana niezależnie od pracy zawodowej, wywiady mogą być przeprowadzane w dogodnej dla rachmistrza porze.  

Pełna treść ogłoszenia o naborze, w tym wymagane dokumenty, które należy złożyć dostępne są na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Ożarowie Mazowieckim pod adresem:

Nabór na rachmistrzów spisowych

 

Paweł Kanclerz

Gminny Komisarz Spisowy

 

Do pobrania:

Ustawa o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.

Załączniki