Pan Paweł Kanclerz burmistrz Ożarowa Mazowieckiego otrzymał Wyróżnienie  Specjalne w kategorii najlepszych samorządowców na Mazowszu w Plebiscycie „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu” zorganizowanym przez Warszawską Grupę Doradców PR. Uroczystość wręczenia statuetek i certyfikatów odbyła się 31 maja 2012 r.

Plebiscyt „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu” stanowił pierwszą część projektu pt. „Akademia Urzędnika Samorządowego” i miał na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy urzędami miast i gmin z mediami lokalnymi oraz dziennikarzami obywatelskimi.

Od 15 lutego do 1 maja br. dziennikarze lokalnych i regionalnych mediów na Mazowszu mogli głosować na urzędników, którzy ich zdaniem najskuteczniej dbają o kontakt z mediami i komunikację społeczną z mieszkańcami.
Ze względu na oddane głosy oprócz nagród za zajęcie głównych lokat w plebiscycie, zostały przyznane wyróżnienia. Otrzymało je 37 burmistrzów, wójtów i starostów oraz 10 rzeczników prasowych. Dziennikarze głosowali: w sześciu kategoriach: medialny prezydent, medialny burmistrz, medialny starosta, medialny wójt, najlepsza strona WWW, Rzecznik Prasowy 2011 roku.

Załączniki