W zarządzonych na dzień 25 października 2015 r. wyborach do Sejmu i Senatu RP w Gminie Ożarów Mazowiecki spośród 17697 uprawnionych do głosowania w wyborach wzięło udział 10437 osób, 9 osób głosowało korespondencyjnie.
Frekwencja wyborcza wyniosła 58,98%.

Pełne wyniki wyborów dostępne są na witrynie PKW pod adresem: http://parlament2015.pkw.gov.pl/349_Wyniki_Sejm

W głosowaniu na posłów oddano 10225 głosów ważnych, nieważnych – 214.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

Kandydat na posła Liczba otrzymanych głosów
KW Prawo i Sprawiedliwość 4028
Mariusz BŁASZCZAK 1757
Andrzej SMIRNOW 75
Jacek Robert SASIN 846
Anita CZERWIŃSKA 175
Jan Feliks SZYSZKO 482
Magdalena Brygida MERTA 83
Katarzyna LUBIAK 33
Krzysztof KAWĘCKI 79
Wojciech Jerzy OŁDAKOWSKI 52
Piotr Michał UŚCIŃSKI 30
Ewa Zofia BORODZICZ 21
Mirosław Marian PACIOREK 5
Anna Karina WIESZCZYCKA 37
Edyta Julia ŻYŁA 39
Andrzej WRÓBLEWSKI 24
Izabella Teresa DZIEWIĄTKOWSKA 11
Piotr WOJCIECHOWSKI 19
Konrad MICHALSKI 11
Dariusz WIETESKA 29
Dariusz Tadeusz NOWAK 8
Danuta Maria TYNIEC 97
Michał Andrzej KUCHARSKI 23
Magdalena Agnieszka BEYER 15
Maciej Roman PAWLICKI 77
KW Platforma Obywatelska RP 2644
Małgorzata Maria KIDAWA-BŁOŃSKA 1879
Michał Tomasz KAMIŃSKI 142
Jadwiga Teresa ZAKRZEWSKA 60
Jan Krzysztof ORGELBRAND 16
Alicja Danuta OLECHOWSKA 54
Daniel Stanisław PUTKIEWICZ 10
Kinga Magdalena GAJEWSKA 219
Elżbieta Anna SMOLIŃSKA 23
Bogumiła Alicja WIĘCKOWSKA 8
Dariusz Paweł DZIEKANOWSKI 46
Adam Zdzisław ŁOSSAN 4
Jolanta Maria KOCZOROWSKA 10
Karol BIELEC 12
Olga WIERZBICKA 18
Jacek Ryszard CZARNOWSKI 8
Renata Monika NAWOTKA 2
Andrzej Robert ZIELIŃSKI 12
Halina Justyna BONECKA 4
Magdalena Iwona JÓŹWIAK-KURPIEWSKA 6
Grażyna ORZECHOWSKA-MIKULSKA 16
Marek Andrzej KUBICKI 15
Zdzisława Maria ZIELIŃSKA 5
Aleksandra Ewa ŚMIETANKA 47
Jan Stanisław GRABIEC 28
KW Razem 423
Justyna SAMOLIŃSKA 208
Marcin GÓRSKI 65
Monika SKOWROŃSKA 36
Mateusz Kamil STEFANKOWSKI 14
Ewelina RĄBKOWSKA 6
Maciej Tadeusz ROLECKI 7
Emilia Anna KIJEWSKA 19
Dominik Tomasz TOMASZEWSKI 9
Marta Małgorzata PASZKOWSKA 16
Marcin Rafał WOJTCZUK 8
Joanna Agnieszka PRZYGODZKA 11
Norbert TOMASZEWSKI 11
Ilona Sylwia DMOWSKA-WOŁOSZYN 13
KW KORWiN 528
Piotr Zbigniew BRYCZKOWSKI 200
Adam Stefan MAJCHER 24
Jan Piotr KOMOSA 24
Jakub Mateusz BAGIŃSKI 19
Magdalena PIWNIKIEWICZ 12
Paweł PODLEŚNY 13
Gabriela Irena WODZYŃSKA 4
Jan Bogdan WOŹNIAK 4
Mariusz BŁAŻEJEWSKI 5
Kacper Mikołaj KORWIN-MIKKE 164
Milena BOCHOWICZ 1
Sławomir Paweł GUZIK 3
Konrad Franciszek RESZCZYK 1
Robert Grzegorz SZYMAŃSKI 4
Jarosław Damian KORZYNOW 0
Martyna Barbara CZERWIŃSKA 5
Beata Anna SMOSZYŃSKA 0
Grażyna Jadwiga ŚWIDERSKA 1
Ewa KOWARZYK 3
Jacek Stanisław ZIELIŃSKI 2
Krzysztof MOGILSKI 2
Agnieszka Joanna SZONERT 12
Iwona SOSNOWSKA 6
Rafał Piotr PAZIO 19
Komitet Wyborczy PSL 269
Janusz PIECHOCIŃSKI 178
Bożena Jadwiga ŻELAZOWSKA 10
Artur DĘBSKI 4
Dorota Janina STALIŃSKA 16
Radosław RYBICKI 3
Józef ZALEWSKI 2
Dariusz Grzegorz GRAJDA 0
Sylwester JAGODZIŃSKI 1
Marek Zdzisław WIEŻBICKI 0
Mirosław Antoni PSZONKA 1
Agnieszka Maria KUŹMIŃSKA 6
Marek Bogusław KSIĄŻEK 9
Przemysław CICHOCKI 2
Magdalena BIERNACKA 1
Paweł Marcin BEDNARCZYK 1
Ilona NASIADKA 0
Agnieszka GRYGLAS 2
Emil Krzysztof SAWICKI 3
Adam MARKUSZEWSKI 1
Krzysztof Adam RADKOWSKI 2
Magdalena Anna GÓRSKA 7
Jolanta NOWAK 7
Aleksandra WOJCIECHOWSKA 4
Erwina Lilia RYŚ-FERENS 9
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 457
Wanda Hanna NOWICKA 325
Krzysztof Stefan ISZKOWSKI 9
Katarzyna Albina SZOSTAK 10
Paweł OLEKSIAK 8
Wiesława CHURAWSKA 39
Zdzisław Czesław LITWIŃCZUK 1
Izabela Dominika ZYGMUNT 1
Dariusz Maciej WIŚNIEWSKI 1
Magdalena NIECKARZ 5
Wanda Maria MAJEWSKA 0
Filip Daniel KRAKOWIAK 0
Teresa Zofia PIWNIK 11
Jerzy Krzysztof KLUCZ 0
Janina Barbara MILCZAREK 3
Marcin Andrzej KSIĘŻAK 0
Beata Monika JEZIORSKA 1
Rafał Mieczysław PASZCZUK 0
Halina ŁAZOWSKA 2
Piotr KRUK 2
Jolanta Anna ZAWADZKA 3
Mateusz Andrzej DUDA 11
Kamila Anna URBAŃSKA 7
Jan Marcin GÓRSKI 18
KWW „Kukiz’15” 811
Stanisław TYSZKA 344
Czesław PRZYSTAWA 12
Andrzej Karol ANUSZ 26
Paweł Aleksander KAWARSKI 14
Ewa Katarzyna HETMANEK 37
Mariusz Zbigniew SŁOWIK 27
Piotr CIESZKOWSKI 16
Lucyna Genowefa WĄDOŁKOWSKA 12
Dominik Karol MAZUR 13
Paweł MAJEWICZ 18
Piotr Stanisław BAKUN 24
Agnieszka Teresa TRYBUŚ 15
Ewelina Magdalena KOWALSKA 28
Jerzy Aleksander CALIŃSKI 8
Bartłomiej Bartosz BOLESTA 18
Anna Maria MIKOŁAJCZYK 34
Ewelina GUZEK 23
Milena BANACH 15
Grażyna Anna BOGUCKA 24
Piotr FILIPEK 41
Dariusz PETRYKA 30
Łukasz JOŃCZYK 32
KW Nowoczesna Ryszarda Petru 970
Kamila GASIUK-PIHOWICZ 428
Piotr KANDYBA 91
Joanna Maria STANISZKIS 171
Agnieszka Beata RYNECKA 19
Wiesław Tomasz GETTER-BĄK 8
Renata Elżbieta GUT 22
Cezary Stanisław PIETRUCH 15
Zbigniew Mikołaj MAŁECKI 19
Małgorzata Krystyna KOSSUT 34
Zbigniew Stanisław PIŚNIAK 3
Henryk KUŁAKOWSKI 19
Dorota Katarzyna SULIMA 13
Małgorzata Krystyna ŁUKASZEWICZ 15
Przemysław ISKRZAK 4
Aleksandra Maria BEDNAREK 22
Wojciech Edmund MINCEWICZ 2
Katarzyna MISZTELA 16
Maciej Jan LIPIŃSKI 6
Błażej Stanisław BANASIK 5
Monika Anna BOTFIŃSKA 5
Dariusz Mariusz PELC 7
Mariusz Piotr CHRAPIŃSKI 7
Bożena Anna DANCEWICZ 22
Andrzej Tomasz WYSOCZAŃSKI 17
KWW Zbigniewa Stonogi 95
Mateusz MŁYNARCZYK 49
Rafał Piotr BEMBAS 1
Robert STĘPIEŃ 7
Bartłomiej KOSTKA 4
Daniel Piotr ZALEWSKI 6
Joanna Ewa GLINICKA 3
Małgorzata Agnieszka CHOJNACKA 3
Monika ŚWIADEK 2
Gabriela Maria MIERNOWSKA 0
Michał KNECHT 3
Katarzyna Ewa MATUSIEWICZ 3
Justyna Elżbieta NIEZGODA 3
Adrian KUCZYŃSKI 1
Marcin Marek KUCZYŃSKI 2
Patrycja Martyna BĄK 4
Magdalena Elżbieta BEMBAS 4

W głosowaniu na senatorów oddano 9904 głosów ważnych, nieważnych – 539.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

Kandydat na senatora

Liczba otrzymanych głosów

Anna Teresa AKSAMIT (KW Platforma Obywatelska RP) 4731
Jan Krzysztof ŻARYN (KW Prawo i Sprawiedliwość) 5173