Frekwencja w gminie Ożarów Mazowiecki wyniosła: 43,54%
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania w chwili zakończenia głosowania: 17452
Liczba wyborców którym wydano karty do głosowania: 7599

 


 

Wyniki wyborów na Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego:

 

Jedynym kandydatem w wyborach na burmistrza Ożarowa Mazowieckiego był KANCLERZ Paweł Jacek
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN

Komisja potwierdza, iż otrzymała protokoły głosowania od 22 obwodowych komisji wyborczych właściwych
do przeprowadzenia głosowania i na podstawie tych protokołów ustaliła następujące wyniki głosowania:

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie za wyborem i przeciw wyborowi kandydata (z kart ważnych)

*

*

*

7

4

2

1

Liczba głosów ważnych za wyborem kandydata

*

*

*

6

4

0

7

Liczba głosów ważnych przeciw wyborowi kandydata

*

*

*

1

0

1

4


Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na burmistrza

Nazwisko i imię – imiona

Zgłoszony przez Komitet Wyborczy

KANCLERZ Paweł Jacek KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN


Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim:

 

Okręg Wyborczy Nr 1 – Ożarów Mazowiecki – RSM Bloki
903 osoby uprawnione do głosowania, wydano 458 kart do głosowania, oddano 30 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 ŚCICHOWSKA Marzena Krystyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Marzeny Ścichowskiej, Lista nr 40

*

*

1

6

7

2 SZYMANKIEWICZ Grażyna Narcyza
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

1

0

3 OLESIŃSKI Marcin Grzegorz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Olesińskiego, Lista nr 41

*

*

*

8

6

4 PATRZAŁEK Zdzisław Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależnego Kandydata Zdzisława Patrzałka, Lista nr 32

*

*

*

6

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

ŚCICHOWSKA Marzena Krystyna


 

Okręg Wyborczy Nr 2 – RSM Bloki
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

CICHAL Andrzej Stanisław
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN – lista nr 26


 

Okręg Wyborczy Nr 3 – RSM Bloki
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

TORUSZEWSKI Lech
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN – lista nr 26


 

Okręg Wyborczy Nr 4 – Ożarów Mazowiecki – Osiedle Zientarówka

636 osób uprawnionych do głosowania, wydano 336 kart do głosowania, oddano 15 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 CIEĆWIERZ Bogdan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Ciećwierza, Lista nr 38

*

*

1

8

0

2 PALECZNA Elżbieta Danuta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

4

1

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

CIEĆWIERZ Bogdan


 

Okręg Wyborczy Nr 5 – Ożarów Mazowiecki – Osiedle Zientarówka

826 osób uprawnionych do głosowania, wydano 390 kart do głosowania, oddano 18 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 KAROL Grzegorz
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

1

7

2 ROSŁON Jacek Konrad
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

2

5

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

ROSŁON Jacek Konrad


 

Okręg Wyborczy Nr 6 – Ożarów Mazowiecki – Osiedle Franciszków

W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

KOWALSKI Sławomir Maria
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN – lista nr 26


 

Okręg Wyborczy Nr 7- Ożarów Mazowiecki – Osiedle Franciszków

518 osób uprawnionych do głosowania, wydano 257 kart do głosowania, oddano 9 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 ROGUSKI Maciej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

*

9

2

2 ŚWIĄTKOWSKI Tadeusz Zbigniew
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Świątkowski, Lista nr 42

*

*

*

4

9

3 JANOWSKI Przemysław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Dialog
i Porozumienie, Lista nr 34

*

*

1

0

7

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

JANOWSKI Przemysław


 

Okręg Wyborczy Nr 8 – Ożarów Mazowiecki – Osiedle Mickiewicza

W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

SZMIGIEL Tadeusz Czesław
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN – lista nr 26


Okręg Wyborczy Nr 9 – Ożarów Mazowiecki – Osiedle Ołtarzew

932 osoby uprawnione do głosowania, wydano 494 karty do głosowania, oddano 13 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 BEDNARSKI Kamil Hubert
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców “MIŁOŚNICY OŁTARZEWA”, Lista nr 28

*

*

1

6

5

2 MAKOWSKI Sławomir
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Pietrzaka, Lista nr 27

*

*

*

9

7

3 WICHERT Agnieszka Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

4

8

4 BURACZEK Jolanta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jolanta Buraczek, Lista nr 39

*

*

*

7

1

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

BEDNARSKI Kamil Hubert


 

Okręg Wyborczy Nr 10 – Ożarów Mazowiecki

1099 osób uprawnionych do głosowania, wydano 439 kart do głosowania, oddano 18 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 KĘDZIERSKI Janusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

2

9

1

2 BARTOSZEWICZ Anna Elżbieta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

3

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

KĘDZIERSKI Janusz


 

Okręg Wyborczy Nr 11 – Duchnice

W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

RUTKOWSKA Małgorzata Elżbieta
zgłoszona przez KWW MAŁGORZATY RUTKOWSKIEJ – lista nr 29


 

Okręg Wyborczy Nr 12 – Domaniewek I, Koprki, Ołtarzew

637 osób uprawnionych do głosowania, wydano 337 kart do głosowania, oddano 10 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 SMOLIŃSKA Halina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

*

7

3

2 DĘBKOWSKI Łukasz Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Społeczny Komitet Wyborców w Ożarowie Mazowieckim, Lista nr 25

*

*

*

7

5

3 ROSTKOWSKI Andrzej
zgłoszony przezKomitet Wyborczy Wyborców Andrzej Rostkowski, Lista nr 35

*

*

*

6

3

4 PIETRZAK Grzegorz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Pietrzaka, Lista nr 27

*

*

1

1

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

PIETRZAK Grzegorz


 

Okręg Wyborczy Nr 13 – Macierzysz, Piotrkówek Duży, Szeligi, Wieruchów

1017 osób uprawnionych do głosowania, wydano 413 kart do głosowania, oddano 0 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 KUCZYŃSKA Alicja Teresa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

8

0

2 SZELENBAUM Zbigniew
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

3

1

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

SZELENBAUM Zbigniew


 

Okręg Wyborczy Nr 14 – Bronisze, Jawczyce, Konotopa, Mory

W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

MIKOŁAJCZYK Jan
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN – lista nr 26


 

Okręg Wyborczy Nr 15 – Kaputy, Kręczki, Piotrkówek Mały, Pogroszew, Pogroszew Kolonia, Strzykuły, Umiastów

1164 osoby uprawnione do głosowania, wydano 425 kart do głosowania, oddano 21 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 PYTKOWSKI Tadeusz Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

6

9

2 SZCZEPANIAK Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Pietrzaka, Lista nr 27

*

*

*

9

1

3 GWIAZDOWSKA Sylwia Magdalena
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

1

2

4 SOBIERAJ Paweł Tadeusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Sobieraja, Lista nr 37

*

*

*

3

2

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

PYTKOWSKI Tadeusz Krzysztof


 

Okręg Wyborczy Nr 16 – Myszczyn, Orły, Pilaszków, Święcice

946 osób uprawnionych do głosowania, wydano 366 kart do głosowania, oddano 22 nieważne głosy.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 OSZCZYK Danuta Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

0

4

2 JAWORSKA Dorota
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

2

4

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

JAWORSKA Dorota


 

Okręg Wyborczy Nr 17 – Gołaszew, Michałówek, Płochocin Wieś, Wolskie

689 osób uprawnionych do głosowania, wydano 271 kart do głosowania, oddano 5 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 OSKIERKO Rajmund
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

5

0

2 NAŁĘCZ Joanna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

1

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

OSKIERKO Rajmund


 

Okręg Wyborczy Nr 18 – Józefów

586 osób uprawnionych do głosowania, wydano 218 kart do głosowania, oddano 15 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 TEDERSKA Małgorzata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

9

5

2 JĘDRZEJCZAK Janina Marianna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

0

8

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

JĘDRZEJCZAK Janina Marianna


 

Okręg Wyborczy Nr 19 – Józefów

517 osób uprawnionych do głosowania, wydano 166 kart do głosowania, oddano 10 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 ANTOSIEWICZ Adrian Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

2

7

2 KOWALCZYK Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kowalczyka, Lista nr 33

*

*

*

2

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

ANTOSIEWICZ Adrian Adam


 

Okręg Wyborczy Nr 20 – Osiedle Płochocin Północny

929 osób uprawnionych do głosowania, wydano 415 kart do głosowania, oddano 8 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 TENDERENDA Krystyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Krystyny Tenderenda, Lista nr 31

*

*

1

6

9

2 MARASZKIEWICZ Dariusz Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Społeczny Komitet Wyborców w Ożarowie Mazowieckim, Lista nr 25

*

*

*

5

5

3 TOMASZEWSKI Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Tomaszewskiego, Lista nr 36

*

*

*

6

3

4 MŁOT Włodzimierz Rafał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

1

2

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

TENDERENDA Krystyna


 

Okręg Wyborczy Nr 21 – Osiedle Płochocin Południowy

994 osoby uprawnione do głosowania, wydano 400 kart do głosowania, oddano 15 nieważnych głosów.

Poszczególni kandydaci uzyskali następującą ilość ważnie oddanych głosów:

1 RUSINEK Krzysztof Marceli
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Rusinek, Lista nr 30

*

*

1

6

7

2 GALANT Dariusz Przemysław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Forum Samorządowe Gmin, Lista nr 26

*

*

2

1

8

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

GALANT Dariusz Przemysław