Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Konopnickiej

Inwestycja Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Konopnickiej niebawem zostanie zakończona. Efektem inwestycji jest  3-kondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym z 15 miejscami postojowymi oraz 4 dla osób niepełnosprawnych.

Budynek na parterze ma część dla dorosłych, oddział dzieci zdrowych, oddział dzieci chorych z osobnymi wejściami z zewnątrz. Na tym poziomie umieszczona została również rejestracja, klatka schodowa, gabinet zabiegowy. Na I piętrze będzie wydzielona część administracyjna oraz program podstawowej opieki zdrowotnej składający się z 6 gabinetów ogólnych konsultacyjno – diagnostycznych,  gabinetu zabiegowego i pomieszczeń technicznych. Wszystko połączone będzie wspólnym holem z wydzielonym zespołem administracyjnym. Na II piętrze z kolei przewidziano rehabilitację wraz z fizykoterapią.

Inwestycja o wartości brutto ponad 3,5 mln zł  zaspokoi bieżące i rosnące potrzeby mieszkańców w zakresie dostępności do usług medycznych.