Aktualności

1 211 212 213 214 215 273

   Przez najbliższe dni i tygodnie musimy zachować szczególną ostrożność i dbać o nasze zdrowie i osób w naszym otoczeniu – tego wymaga sytuacja. Jako samorząd podejmujemy różne działania, aby

Zachęcamy Mieszkańców do zarejestrowania się w systemie mobilnym przekazującym informacje dla mieszkańców. W ramach systemu przekazywane są również wiadomości o sytuacji i działaniach podejmowanych na terenie gminy w związku z zagrożeniem zakażenia się koronawirusem.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.