Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Płochocin

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

– kontrola jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi procedurami,
– prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej,
– sporządzanie raportów i analiz dotyczących jakości towarów,
– zarządzanie reklamacjami: przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami,
– nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny,
– współpraca z Kierownikiem Magazynu,
– poszerzenie świadomości pracowników w zakresie norm jakości i środowiska.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
– doświadczenia na podobnym stanowisku – w szczególności w kontroli jakości świeżych owoców i warzyw,
– znajomości MS Office,
– dokładności, precyzyjności i systematyczności,
– dyspozycyjności,
– gotowości do pracy zmianowej.

CO OFERUJEMY?
– zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
– szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
– przyjazną atmosferę,
– atrakcyjny pakiet socjalny (m. in. karta MultiSport, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe).

Dane kontaktowe

Adres e-mail: rekrutacja@consorfrut.pl

Adres strony www: www.consorfrut.pl

Firma: Consorfrut Polska Sp. z o.o.