Firma ISS zatrudni osobę do utrzymywania czystości w obiekcie biurowym przy ul. Spółdzielczej w Duchnicach.

Oferujemy:
– Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-21:00,
– Niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą i szkolenia,
– Pracę w przyjaznym miłym zespole,
– Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę po okresie próbnym,
– Możliwość zatrudnienia od zaraz.

Obowiązki:
– Sprzątanie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, szatni i toalet.

Wymagania:
– Wysoka kultura osobista,
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 511 899 867 lub poprzez portal OLX.

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 511 899 867.

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
„Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy:
„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 3466 6, NIP 676 – pokaż numer telefonu – 6. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

Dane kontaktowe

Adres e-mail: rekrutacja@pl.issworld.com

Numer telefonu: 511899867

Adres strony www: Pełny etat

Firma: ISS Facility Services