Oferta pracy – Operator wózka widłowego

Do naszego magazynu zlokalizowanego w Macierzyszu (pod Warszawą) poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier/ Operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie operacji magazynowych (składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami;
• Ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem i utratą ich wartości;
• Raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach;
• Dbałość o porządek w magazynie
Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych + certyfikat UDT;
• Zaświadczenie o niekaralności;
• Uczciwość, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
• Pracę na jedną zmianę w godzinach 8.30-16.30 od poniedziałku do piątku,
• Umowę o pracę,
• Wynagrodzenie 3490 PLN-4200 PLN brutto
• Miłą atmosferę w pracy,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@saltadis.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Saltadis zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Saltadis Sp. z o.o. z siedzibą w Macierzyszu przy ul. Sławęcińskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r., Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

Adres e-mail: rekrutacja@saltadis.com

Adres strony www: https://saltadis.com/

Firma: Saltadis Sp. z o.o.